24808

Yat Kiralama

Birlikte seyahat adebileceğiniz bir aile ve ya bir grup arkadaşsanız yat kiralamak tam size göre.
Sadece size ait bir yata sahip oluyorsunuz, tüm eğlence ve hizmet sadece sizin için...

2 Kabin ile 16 kabin arasında değişen yatlarımızla sayınıza özel bir çok alternatifiniz var. Her kabinin kendine özel tuvalet, banyo ve lavobosu mevcuttur. 

Teknelerimiz 15 ila 43 metre arasında değişen uzunluklara sahip, el yapımı, ahşap motorlu ve yelkenli yatlardır. 

Yatlarımız; De Luxe yatlar, Lux yatlar, Klimalı standart yatlar ve standart yatlar ( klimasız ) olarak her bütçeye hizmet vermektedir.Bütün yatlarımız yüksek güvenlik standartlarındadır. 

Özel yat turlarımızda, yatınız ve seçtiğiniz sefer programına göre günde 2 ya da 3 koya uğranır ve günlük en fazla 4 saat yolculuk edilir. Yolculuklar genellikle motorla gerçekleşir ama rüzgarın kuvvetine ve rotaya bağlı olarak mürettabatımz tarafından yelkenler de açılabilir. 
 
Teknemiz demirlediği zaman kıyıya çıkabilir, ormanda yürüyüşler yapabilir, tarihi kalıntıları gezebilir ve ya kıyıda ki su sporlarından özel fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Yolculuğumuz boyunca, yemekler ekibimiz tarafından özenle hazırlanır. İstediğiniz taktirde rotamız üzerinde ki özel balık restoranlarından da faydalanabilirsiniz. Menülerimiz tur öncesinde sizin tercihleriniz doğrultusunda hazırlanır.

Keyifli bir deniz yolculuğu için tek yapmanız gereken bizi aramak.